OKRESNÍ KOLO STŘEDNÍCH ŠKOL V BASKETBALU

Datum: 10.10. 2023

Místo: Sportovní hala Gymnázia Benešov

V sportovní hale Gymnázia v Benešově proběhla soutěž chlapců v basketbalu. Zúčastnily se ho tyto školy: ISŠT Benešov , Gymnázium Benešov, OA Neveklov, VOŠ a SZeŠ  Benešov. Hrál se systém každý s každým, s hracím časem 2 × 12 minut hrubého času, s tím, že poslední minutu hráli všichni čistý čas. Naši reprezentanti nastoupili  s 8 hráči. Naši hru výborně řídil Jan Jakub Blísa, který se snažil svými průniky a rozehrávkami rozhodit soupeř a donutit ho k chybám.   První zápas jsme odehráli proti VOŠ a SZeŠ Benešov. Bohužel nám utekl začátek zápasu, když jsme svými chybami umožnili soupeři, aby nám bodově odskočil. Prohra 18: 25 nás mrzela, protože byl zápas hodně vyrovnaný. V následujícím zápase jsme konečně proměňovali naše šance proti OA Neveklov. Výhra 34:17 byla zasloužená. Poslední zápas proti Gymnáziu jsme prohráli se ctí 22:44. Konečné 3. místo lze považovat za úspěch.

V Benešově dne: 10.10.2023                                           Učitel TEV: Mgr.Ali Kondáš