STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR V ATLETICE

Datum: 20.09 2023

Místo: Vlašim (Na lukách)

Dne 20.9. 2023 proběhl Středoškolský pohár v atletice pořádaný atletickým oddílem ve Vlašimi. Soutěžilo se v běžeckých disciplínách: 60 m, 400 m, 1500 m a v technických disciplínách: vrh koulí (5 kg), skok vysoký a skok daleký. Soutěže byly zakončeny štafetovým během na 4 × 200 m. Nejlepšího umístění dosáhli Nejedlo Tadeáš ve vrhu koulí výkonem 11,07, když obsadil 2.místo. Taktéž Šembera Jakub v běhu na 60 m doběhl na 2.místě časem 7,79. Těsně za ním na 3.místě skončil Smolík Matěj časem 7,81. Další zajímavé výkony předvedli další reprezentanti. Kadleček Lukáš skončil těsně na 4. místě ve skoku vysokém velmi kvalitním výkonem 164 cm. Celkové 2.místo ISŠT Benešov můžeme považovat za výborné umístění. Musíme zapracovat ještě na skoku dalekém a v delším běžeckých disciplínách. Celkově musím pochválit naše atlety za kvalitní vystoupení mezi ostatními školami.

V Benešově dne:20.9.2023                             Učitel TEV: Mgr.Ali Kondáš