Exkurze AUTOSHOW výstaviště Praha


Dne 25. 9. 2014 se žáci 2. ročníku oboru vzdělání automechanik a 3. ročníku oboru vzdělání autoelektrikář a karosář zúčastnili exkurze Autoshow 2014, která se konala v Incheba expo Praha.

Sraz byl v 8:00 hod na vlakovém nádraží v Benešově. Po cestě vlakem a metrem jsme natěšení dorazili před holešovické výstaviště. Již před vchodem bylo zřejmé, že na veletrhu bude k vidění mnoho zajímavého. Upoutali nás hlavně různé trenažéry, které si mohl každý vyzkoušet, především o simulaci převrácení automobilu byl velký zájem.

Vnitřní výstavní ploch nás okamžitě ohromily množstvím vystavovaných aut více než 40ceti různých světových značek. Luxusní vozy v kombinaci se sympatickými slečnami budily už na první pohled dobrý dojem. Z praktických důvodů nás zajímaly vozy střední a nižší střední třídy.

 

Čas utekl jako voda a my jsme se bohužel museli vydat k domovu. Ve 13:30 hod. jsme opouštěli Prahu s krásnými vzpomínkami a telefony plných fotek. Všichni zúčastněni se shodli, že exkurze byla velmi pěkná a pro další profesní život přínosná.  

                                                                                                                      Žáci A3K