Krajská soutěž Automechanik Junior 2023


První březnový den se v naší škole uskutečnilo krajské kolo soutěže Automechanik Junior 2023.

Celou akci zahájila ředitelka školy Mgr. Jana Fialová, která přivítala jak žáky, tak i pedagogický doprovod a popřála soutěžícím, aby se jim dařilo a předvedli to nejlepší, co se v oboru dosud naučili.

Automechanici třetích ročníků jedenácti škol Středočeského kraje soutěžili v autodílnách ISŠT celkem na 11 pracovištích. Teoretická, poznávací a praktická část na každém pracovišti obsahově kopírovala jednotné zadání závěrečných zkoušek oboru. Žáci na každém z nich strávili třicet minut a prezentovali porotcům své znalosti a dovednosti, které za tři roky na svých školách získali.

Nejlépe byl připraven žák ze SOU a SOŠ Dubno, druhý byl žák ze SOŠ a SOU Beroun a třetí místo obsadil náš Petr Horázný. První dva účastníci postupují do celostátního kola. Finále se uskuteční 11. - 13. dubna v Servisním centru ŠKODA AUTO a.s., Kosmonosy.

Velký dík patří organizátorům, učitelům odborného výcviku autooborů, kteří s žáky jednotlivá pracoviště i celé dílny výborně připravili a dohlíželi na hladký průběh celé soutěže.

Závěrečné předání cen a slavnostní ukončení proběhlo v zasedací místnosti, kde ředitelka školy poděkovala všem za účast a popřála soutěžícím další úspěchy nejen v jejich profesním životě. Závěrem pozvala zástupce přítomných škol na další ročník soutěže Automechanik Junior, který opět organizuje ISŠT Benešov.

 

VUOV Ivan Kudrna

IMG_7057.jpg

IMG_7044.jpg

IMG_7019.jpg

IMG_7068.jpg