Oblastní kolo v kopané 


Dne 29. 9. 2022 proběhlo za finanční podpory Grantového fondu města Benešov (Oblast sportu a jiného využití volného času) oblastní kolo v kopané žáků středních škol. Soutěže, která se konala na umělé trávě FK Benešov, se zúčastnila mužstva ISŠT Benešov, VOŠ a SZeŠ Benešov, SOUS Benešov a Gymnázia Benešov. Zápasy se hrály systémem každý s každým s hracím časem 2 x 15 minut. Do okresního kola postoupila první dvě mužstva.

V prvním utkání porazilo mužstvo ISŠT Benešov SOUS Benešov 4:0, v druhém zápase jsme porazili VOŠ a SZeŠ Benešov 3:0. Až v posledním zápase naši hráči podlehli Gymnáziu Benešov 0:3.

Do okresního kola ve Vlašimi, které se uskuteční dne 19. 10. 2022, postoupilo Gymnázium Benešov a ISŠT Benešov. Zde se utkáme s prvními dvěma z vlašimské oblasti. Vítěz okresního kola se zúčastní krajského finále.

Turnaj lze hodnotit pozitivně - průběh soutěže ukázal technické schopnosti a dovednosti jednotlivých mužstev, byl příležitostí k setkání žáků středních škol i prostředkem k rozvoji tělesné aktivity mládeže.

2.jpg

3.jpg

1.jpg